Biz The Chaotics 8795
Kimiz?

Biz Kimiz?

Duyarlı profesyoneller olan teknoloji önderleri yetiştirmek ilk hedefimiz.

Türkiye’nin ilk ’’Dijital Beceri Bursu’’nu veren Özel Beştepe Anadolu Lisesi çatısında öğrenim gören Chaotics takımının üyeleriyiz.

Uluslararası yarışmalarda ülkemizi temsil etmek ve takımımızda yüksek becerili bireyler yetiştirmek isteyen, geleceğe kararlı adımlarla yürüyen gençleriz

Bilim Kahramanları'na Ev Sahipliği Yaptık

Bilim Kahramanları Derneği’nin organize ettiği FLL bölgesel turnuvaları, okulumuzun ev sahipliğinde gerçekleşti. Türkiye genelinde 24 ilden takımların katıldığı organizasyon; bilim insanı ve mühendislik bakış açılarıyla toplumsal duyarlılık taşıyan konularda farkındalık yarattı.


Başarımız

2022 yılında katılmış olduğumuz Bosphorus Regional’da mühendisliği ve mühendislere duyulan ilgi ve saygıyı arttırıp bu değerleri topluma olağanüstü bir başarı ile yayan takıma verilen Rookie Inspiration Award’ı kazandık.


Başarımız

2022 yılında katılmış olduğumuz Pendik Off-Season’da oyun stratejisini geliştiren ve kasıtlı olarak tasarlanmış yaratıcılığı kutlayan Creativity Award’ı kazandık.

Başarımız

2023 yılında katılmış olduğumuz Bosphorus Regional’da takımın devam eden hedeflerini tanımlamak, yönetmek ve bunlara ulaşmak için sürdürülebilir bir program geliştiren bir takımı kutlayan ve takdir eden Team Sustainability Award’ı kazandık